Sklik

Sklik

Sklik je reklamní systém, který Vám umožní vydělat si peníze formou Reklamy. Sklik je PPC služba podobně jako Google Adsense nebo Etarget. Přidáte si web do systému a vytvoříte textový odkaz nebo grafický banner. Poté stačí jen vložit reklamu na Váš web nebo blog. Sklik platí za zobrazení reklamy a za proklik. Sklik se dělí pro Partnery a Inzerenty.

Reklama Sklik.cz

Seznam je více než 60 % nejpoužívanější vyhledávač v České Republice. Sklik je PPC reklamní systém z dílny Seznamu a kromě jejich vyhledávače jsou jeho reklamy k vidění i na dalších serverech, jako jsou Novinky, Zboží, Super.cz, Sport atd. Inzerce v PPC reklamním systému Sklik.cz tak osloví prakticky všechny uživatele internetu.

 

Jak Sklik funguje

Jako ostatní PPC systémy je i Sklik založen na platbě za proklik – každý inzerent nebo reklamní agentura může nastavit skoro libovolnou cenu. Sklik zároveň sleduje počet kliknutí na každou reklamu (CTR). Nejúspěšnější reklamy jsou řazeny před ty méně úspěšné.

 

Co je potřeba?

Sklik je dost dobrý systém pro ty, kteří kvůli plátcovství DPH raději odešli od Google Adsense. Sklik je Český systém a tak není nutná registrace k DPH. Můžete zůstat nadále neplátci DPH.

Podobné články


2 Responses to “Sklik”

  1. Zdravím, Sklik je velice zajímavý, ale pro mě je lepší Adsense od google společnosti.

  2. Lukáš napsal:

    Sklik sice není špičkou v oboru, ale funguje spolehlivě a bez problémů. Jako doplněk monetizace webu určitě doporučuji.

Napsat komentář

1 730 Shlédnutí článku
Powered by WordPress | Designed by: Premium WordPress Themes. | Find the best Premium WordPress Themes, Checking and Free WordPress 4 Themes| Magazín, zábava - Grast
Vyměněné odkazy:
Online-katalog - kvalitní ruční a český katalog odkazů SEO katalog Literární rozcestník Potápěč SEO Katalog firem a www stránek - Parmicka.eu Katalog odkazů MSSDesign Katalog www stránek Katalog odkazů
Atletická skupina Z-team Frýdek-Místek ONCZ.NET Bakyshop - Vše na jedné adrese
Odkazy na web Výdělek na internetu make cash
„Bůh stvořil člověka, ale nedal si to patentovat, a tak to teď po něm může dělat kdejakej blbec.“ Jan Werich