Sázkové kanceláře na internetu

Sazkovky

Co nabízejí české sázkové kanceláře webmasterům?

Toto je hlavní otázka mnoha webmasterů. Společnost Sazka, která se sázení věnuje již několik desítek let. Sazka je mnoha lidmi i firmami z prostředí sázení považována za podivný moloch, ale v případě affiliate programu překvapila. Ano, Sazka jako jediná nabízí partnerský program pro webmastery.

Sázkové kanceláře na internetu:

  • Sazka
  • Fortuna
  • MaxiTip
  • Tipsport
  • Bwin
  • SynotTip
  • IChance
Sazka

Registrace u společnosti Sazka je velmi jednoduchá a příjemná. Veškeré údaje vyplníte na stránkách, potom si vytisknete čárový kód a zajdete s ním do jakékoliv pobočky Sazka. Předložíte občanku, vložíte první peníze a obsluha pobočky Vás zaregistruje.Peníze, které vyhrajete si můžete vybrat přímo v pobočce. V tomto případě vám vyplatí maximálně 1000 Kč a zaplatíte poplatek 10 Kč. Další možností je výběr pomocí bankovního převodu. Žádný poplatek neplatíte a vybrat si můžete až 50 000 Kč. Vkládat prostředky na hrací účet lze pouze v pobočkách nebo prostřednictvím eBanky.Velkou výhodou Sazky je nulový manipulační poplatek. Nevýhodou zase užší nabídka, nižší kurzy a také omezení u nižších kurzů. Za každou sázku podanou prostřednictvím internetu získáváte věrnostní body, které lze pozdějí omezeně přeměnit na peníze nebo za ně vsadit. Pokud sázku za body vyhrajete, připíšou se vám na konto místo bodů už peníze. Ty lze následně vybrat.

Fortuna
Tato sázková kancelář k Vašemu prvnímu vkladu přičte bonus 100 % až do výše 3000 Kč. Jedinou podmínkou je, provést první vklad nejpozději 10 dní od registrace. Abyste si bonus mohli vybrat, musíte uzavřít sázky alespoň v pětinásobné hodnotě součtu počátečního vkladu a vstupního bonusu.Jednou z nejznámějších a nejsolidnějších kamenných sázkových kanceláří u nás je Fortuna. Svým klientům nabízí již mnoho let širokou síť poboček a také samozřejmě internetové sázení z pohodlí domova. V roce 2005 koupila sázkovou kancelář společnost Penta, která tak úspěšně rozvíjí tuto tradiční a oblíbenou značku.Fortuna se může pochlubit zdařilým designem svých webových stránek, intuitivním ovládáním a velkým počtem vypisovaných příležitostí.

 

MaxiTip 

Maxi-Tip je sázkovou kanceláří, kterou najdete především v různých hospodách a restauracích. V současnosti má necelých 200 poboček, takže zatím není moc rozšířenou kanceláří. Přesto má sázení u ní výhody.Na každé pobočce můžete pracovnici požádat o vydání věrnostní Maxikarty, čímž vstoupíte do věrnostního Maxiklubu. Díky němu budete za každou sázku sbírat body, po dosažení určité hranice je můžete směnit za různá sázkařská zvýhodnění apod.Webové stránky této kanceláře jsou sice pěkné, sestavit tiket na nich však nelze. Nelze na nich ani zkontrolovat, zda je váš tiket výherní či nikoliv.Velikou výhodou je, že minimální vsazená částka na jeden tiket je jen 5 Kč.Při každé sázce zaplatíte manipulační poplatek 10 %. Nevýhodou také je, že si občas musíte vystát frontu, to na internetu nehrozí. Omezení jste i pracovní dobou.

 

TipSport
Tipsport je skvělá kamenná a zároveň plně licencovaná sázková kancelář v českém jazyce pro český internet. Tipsport patří k největším sázkovým kancelářím ve střední a východní Evropě a nabízí vysoký standard zákaznických služeb. V České republice provozuje sázení od roku 1991, na území tohoto státu má téměř 1000 poboček. Tipsport je navíc generálním partnerem české a slovenské hokejové extraligy.Tipsport nabízí skvělý vstupní bonus ve výši 100 % z prvního vkladu do výše 10.000 Kč pro všechny nově zaregistrované hráče. Na svém webu provozuje širokou nabídku live sázení, tedy sázení na již rozehrané duely či odstartované závody. Mnoho z těchto příležitostí navíc mohou sázející sledovat živě obrazem na Tipsport TV.

 

BWin
Bwin je jedničkou mezi sázkovými kancelářemi po celé Evropě. Nabízí deseti tisíce sázkových příležitostí každý den. V roce 2006 se přejmenovala z názvu BetAndWin na snadněji zapamatovatelnější Bwin.com. Kromě sportovního sázení si u Bwin můžete zahrát i poker či kasinové hry. Sázková kancelář má sídlo ve Vídni. Svým zákazníkům nabízí veškeré služby ve 20 jazycích, češtinu nevyjímaje, včetně oddělení podpory zákazníkům. Svůj účet si samozřejmě můžete nechat vést také v českých korunách.

 

SynotTip

Tato sázková kancelář Synot tip spustila internetové sázení 5. ledna 2009. Po nápadech jako na automatech s kurzovými sázkami se tak posunuje ještě dál a dál. Díky internetovým sázkám by se chtěla stát daleko větším hráčem na trhu sázkových kanceláří, než tomu bylo doposud.Jako v každé české sázkové kanceláři se samozřejmě musíte nejprve zaregistrovat. Registrace tady funguje trochu jinak, než kdekoliv jinde. Na internetu nejprve vyplníte jednoduchý formulář. Po několika dnech vám poštou doporučeně přijde přihláška a karta bonusového programu Synot tipu. S přihláškou zajdete na pobočku, kde se ověří vaše totožnost a poté můžete sázet. Nemusíte vkládat žádnou hotovost. Synot tip vám jako bonus připíše 100 Kč. Peníze následně můžete vkládat i vybírat na pobočce nebo bankovním převodem. Pokud peníze vložíte na pobočce, připíšou se vám na účet okamžitě. V případě bankovního převodu to trvá 2 – 3 dny.

 

IChance

Sázková kancelář Chance byla založena v roce 1991 ve Frýdku s cílem stát se celorepublikovou kanceláří. To se jí podařilo a dnes nabízí klientům přes 600 poboček. Každý rok navíc vyroste zhruba dalších 60 nových. První pobočka byla otevřena na začátku 90. let v Ostravě. Chance nabízí svým klientům věrnostní systém s názvem Golden Club. Registrace v něm je zdarma. Členstvím v klubu získáváte množství výhod, například dárky za nasbírané body, SMS a e-maily zdarma o rozhodnutých sázkách, slevy u partnerů atd.. Automaticky se také účastníte sázkařských soutěží.

Podobné články


Napsat komentář

1 498 Shlédnutí článku
Powered by WordPress | Designed by: Premium WordPress Themes. | Find the best Premium WordPress Themes, Checking and Free WordPress 4 Themes| Magazín, zábava - Grast
Vyměněné odkazy:
Online-katalog - kvalitní ruční a český katalog odkazů SEO katalog Literární rozcestník Potápěč SEO Katalog firem a www stránek - Parmicka.eu Katalog odkazů MSSDesign Katalog www stránek Katalog odkazů
Atletická skupina Z-team Frýdek-Místek ONCZ.NET Bakyshop - Vše na jedné adrese
Odkazy na web Výdělek na internetu make cash
„Muži nedovedou ocenit vlastní ženy. To přenechávají druhým.“ Oscar Wilde