Online půjčkaKaždému se občas stane, že se po výplatě vyskytne nečekaný výdaj a chybí nám nějaké peníze. Pro tyto případy je zde online půjčka , na této stránce si můžete okamžitě půjčit peníze na pár dní s malým poplatkem.

Jak půjčka probíhá a o co vlastně jde?
Půjčka je závazek, který vznikne na základě uzavření smlouvy o půjčce. Díky ní věřitel přenechá dlužníkovi určité množství peněz a dlužník se je zaváže po uplynutí dohodnuté doby vrátit,  případně zaplatit navíc i stanovené úroky.
Věřiteli tak vznikne pohledávka za dlužníkem a dlužníkovi zase dluh vůči věřiteli. V případě půjčení peněz se půjčená suma nazývá jistina a dohodnuté úroky jsou pak její příslušenství.

 

Podobné články


Napsat komentář

585 Shlédnutí článku
Powered by WordPress | Designed by: Premium WordPress Themes. | Find the best Premium WordPress Themes, Checking and Free WordPress 4 Themes| Magazín, zábava - Grast
Vyměněné odkazy:
Online-katalog - kvalitní ruční a český katalog odkazů SEO katalog Literární rozcestník Potápěč SEO Katalog firem a www stránek - Parmicka.eu Katalog odkazů MSSDesign Katalog www stránek Katalog odkazů
Atletická skupina Z-team Frýdek-Místek ONCZ.NET Bakyshop - Vše na jedné adrese
Odkazy na web Výdělek na internetu make cash
„Nejkrásnější ze všech tajemství je být géniem a vědět to jen sám.“ Mark Twain