Etarget

etarget

Reklamní systém pro provozovatele webových stránek. Etarget je dodavatelem PPC reklamy, tj. „pay-per-click“ reklamy na českém a slovenském trhu. Reklamy se podle zvolených klíčových slov zobrazují na partnerských webových stránkách.

Mezi tyto partnerské stránky může patřit úplně každý provozovatel internetových stránek, kterému bude schválen registrační účet a umožňující vydělávat v reklamním programu Etarget.

Na svých webových stránkách zobrazujete placené reklamy, které si u Etarget objednají různé firmy, projekty a portály „inzerenti”.
Platí od 0,50kč – 3,50kč za každé kliknutí na reklamní text nebo banner umístěný na vaší webové stránce. Minimální stav konta určeného na vyplacení je 1000 Kč.

Etarget využívá textové formy reklam a jedná se o kontextovou reklamu.
Podporuje velký výběr formátů od malých ikon až po velké reklamní tabule.
Při vytvoření nové reklamní jednotky, se zadávají klíčová slova odpovídající obsahu Vašeho webu, aby systém zobrazoval jen vhodné reklamy.

Reklamní odkazy Etarget nemohou být umístněné na freehostingových doménách třetího řádu (např. blog.cz,  ic.cz). Výjímku z tohoto pravidla uděluje v případech zodpovědný Account manager posouzením kvality stránky a vhodnosti pro síť Etarget. Etarget zakazuje vkládání reklam na weby s erotickým obsahem a warez.

Co je potřeba k vydělávaní?

Plátci DPH vystaví fakturu s nulovou DPH, je potřeba učinit samozdanění.

K vyplacení peněz je potřeba bankovní účet.

 

Kolik vydělám?

To se nedá jen tak posoudit, záleží na návštěvnosti, rozmístění reklam a na zaměření stránek.

 

Pozor!

Na internetu probíhá mnoho diskuzí o tom, že Etarget některým účtům nevyplácí peníze. Odstraní Vám účet s poznámkou že jste porušil podmínky pro používání Etargetu a dále neodepisují na Vaše maily.

Podobné články


Napsat komentář

866 Shlédnutí článku
Powered by WordPress | Designed by: Premium WordPress Themes. | Find the best Premium WordPress Themes, Checking and Free WordPress 4 Themes| Magazín, zábava - Grast
Vyměněné odkazy:
Online-katalog - kvalitní ruční a český katalog odkazů SEO katalog Literární rozcestník Potápěč SEO Katalog firem a www stránek - Parmicka.eu Katalog odkazů MSSDesign Katalog www stránek Katalog odkazů
Atletická skupina Z-team Frýdek-Místek ONCZ.NET Bakyshop - Vše na jedné adrese
Odkazy na web Výdělek na internetu make cash
„Na světě je zavedeno, že spousta hloupých si hraje na chytré. Z chytrých, kterých je na světě nedostatek, jen ti nejchytřejší si hrají na hloupé.“ Jan Werich