Aukro

aukro

Skvělý aukční portál, nabízející jedinečný partnerský program.
Získáte 150 kč za každého nového přivedeného uživatele, který se zaregistruje přes Váš odkaz. Budete navíc dostávat provizní odměnu 30 % z částky za jeho uhrazené poplatky aukra.
Tyto provize se přičítají v partnerském systému, kde máte také kompletní přehled o výdělku.
Peníze se vyplácejí po dosažení minimální částky 1000 kč.

Snadná a bezplatná registrace Vás dělí od neuvěřitelných výdělků na internetu.
Před zahájením účasti v partnerském programu, se musíte zaregistrovat jako běžný uživatel Aukra. Poté se můžete zapojit do výdělečného programu a vydělávat snadno několik tisíc měsíčně.

Při registraci je nutné zadat pravdivé osobní údaje (jméno, bydliště). Přijde Vám na tuto adresu (Zdarma) poštovní dopis s potvrzovacím kódem, který potřebujete pro aktivaci Vašeho účtu. Aktivační kód opíšete na webovou stránku Aukra a můžete se zapojit do partnerského programu.
Není se čemu divit, že posílají aktivační kód poštovním dopisem. Ujistí se tak o zapojení opravdových zájemců jejich služeb. Aukro je rozsáhlý aukční internetový portál, kde se draží obrovské množství zboží jakéhokoli sortimentu. Po registraci můžete jednoduše prodávat i použité zboží a čekat na přihození co nejvyšší peněžní nabídky. Vynikající cesta on-line obchodování prakticky pro všechny! To je další důvod posílání aktivačního kódu poštou, jde o bezpečné a bezproblémové obchodování na internetu.

Nemusíte nic prodávat ani kupovat. Stačí se pouze zapojit do partnerského programu a začít vydělávat.

 

Podobné články


One Response to “Aukro”

  1. Renata Kalašová napsal:

    Jé to je super to se mi líbí 150Kč za přivedení člověka-tak to musím doporučit dál.FB Renáta Kalašová

Napsat komentář

1 213 Shlédnutí článku
Powered by WordPress | Designed by: Premium WordPress Themes. | Find the best Premium WordPress Themes, Checking and Free WordPress 4 Themes| Magazín, zábava - Grast
Vyměněné odkazy:
Online-katalog - kvalitní ruční a český katalog odkazů SEO katalog Literární rozcestník Potápěč SEO Katalog firem a www stránek - Parmicka.eu Katalog odkazů MSSDesign Katalog www stránek Katalog odkazů
Atletická skupina Z-team Frýdek-Místek ONCZ.NET Bakyshop - Vše na jedné adrese
Odkazy na web Výdělek na internetu make cash
„Žádný člověk není tak bohatý, aby mohl koupit svoji minulost.“ Oscar Wilde